Skylink ako jedna z najobľúbenejších platforiem pre sledovanie televíznych staníc používa na príjem signálu anténu, tzv. parabolickú anténu na streche, alebo inej časti domu a bytu. Nasmerovaný by mal byť na tú stranu, na ktorej Vám v čase

Pokiaľ sa rozhodnete Váš televízor umiestniť na stenu, ktorá obsahuje, alebo je zo sadrokartónu, tak dôležitý parameter nieje len konzola na ktorej TV drží na stene,  ale aj materiál-povrch, na ktorom bude TV namontovaný.

Ak sa rozhodnete, že váš nový televízor nebude na stojane, ale namontovaný na stene, aby bol bezpečný pre deti alebo aby dizajnovo ladil do interiéru, ponukám vám návod, ako k nemu jednoducho vybrať správny držiak – konzolu na stenu.

Každý z nás ma rad domácu pohodu pri pozeraní televízora. Ta však konci ak nám naše malé ratolesti chytia televízor, ktorý je na stolíku a vy sa nadýchnete, čo bude ďalej. Aj toto je jeden z mnohých dôvodov, prečo nás klienti oslovia.

Čo raz častejšie vidíme televízory zavesené na stene. Či už v novom interiéri alebo jednoducho kvôli bezpečnosti v detskej izbe. Všetky súčasné TV majú pritom možnosť montáže na stenu.