Každý z nás ma rad domácu pohodu pri pozeraní televízora. Ta však konci ak nám naše malé ratolesti chytia televízor, ktorý je na stolíku a vy sa nadýchnete, čo bude ďalej. Aj toto je jeden z mnohých dôvodov, prečo nás klienti oslovia.

Ďalší dôvod môže byt úprava interiéru alebo im prekážajú káble všade naokolo – týmto som oslovil asi najmä ženy. Alebo vám nefungujú satelitné stanice Skylink na televízore a vy ich chcete naladiť a zoradiť? To iste platí aj pre ďalšie televízie šírené cez internet ako je UPC, Magio alebo Orange. Príde kuriér, nechá vám balík a čo ďalej?

Inštalácia a pripojenie televízora však nemusí byt žiaden problém a ani zbytočné búranie a výrazný zásah do interiéru. Mnohokrát sú možnosti, o ktorých sa dozviete až od nás. V rámci našich služieb mame aj jednoduché zapojenie domácich zariadení, notebooku na televízor, vysvetlenie funkčnosti televízora a celého systému, ktoré vás na konci našej práce naučíme ovládať.

Dnešné televízory sú skoro všetky Smart TV, ale mate čas na to študovať si všetky podrobnosti - ako sa pripoja na internet, čo všetko dokážu, a čo keď internet nemáte? Aj to je možné.

Pri montáži televízora na stenu taktiež iba odborník posúdi, či je vôbec možné aby stena udržala televízor bezpečne vo vzduchu a vie odporučiť správnu konzolu na zavesenie. Navyše veľakrát podomácky zavesene televízory majú viditeľne visiace aj mnohokrát zbytočné pripojene káble – to tiež ne je prijemné pozeranie ani domáca pohoda.

Preto, pokiaľ potrebujete pomôcť s vašim televízorom, sme tu pre vás, neváhajte nás kontaktovať!